"Het gaat veel beter met duurzaamheid dan we denken"
- 11 hours ago
- 1 min read

Duurzaamheid lijkt in de verdomhoek te zitten, de wetgeving is afgezwakt, de publieke belangstelling ebt weg en de transitie naar hernieuwbaar lijkt te traag te gaan.
Nou, mooi niet waar!
Op ons sustainabillable breakfast deden we een keurgroep van duurzame marketeers nòg meer geloven in de kracht van duurzaam.
Hoe?
Door de feiten erbij te halen
De EU barometer, de belangrijkste opiniepeiling in de EU laat zien dat de publieke verwachting over duurzaamheid constant blijft.

Europese burgers vinden klimaatverstoring zeer zorgwekkend De grafieken over hernieuwbaar gaan zo hard dat ze een nieuw blad moeten bijplakken om de stijging te kunnen volgen.

De ongelofelijke versnelling van hernieuwbare energie Waar duurzaam beleid gevoerd wordt is dat vaak heel populair. In Parijs wordt het groene beleid van het stadbestuur steeds populairder. 66% van de Parisiens wil nog meer duurzame maatregelen
Door bij te leren Wannes gaf een lezing over "frietjeuhs!" en gedragsmarketing waarin hij 6 principes uit de gedragswetenschappen illustreerde met krachtige campagnes. Zo wordt duurzaam veel makkelijker. Je kan Wannes vragen deze presentatie voor je te geven.

Bouke toonde met veel enthousisame aan dat creativiteit heel erg bijdraagt aan het onweerstaanbaar maken van duurzame keuzes.

Door rond ons te kijken We werden alweer omringd door prachtige impact-marketeers van Belgische bedrijven. Dat kan je zien aan de foto's!





































Comments